Miroslavst

Je tu prosím někdo, kdo je

chytřejší než já??? :D:D:D:D
(a jsem zvědav, kolik bude odpovědí):D:D

Nejlepší odpověď
Bumbes

Tys byl asi na tom pivu s Poločlověkem, Mošnou a Fortinem???

Další odpovědi
BENYTA

Rozhodně ne,a kdo říká něco jiného,ten určitě lže!
Mirku,já vám závidím tu neustálou optimistickou náladu při vymýšlení takovýchle blbin…
Za sebe bych se mohla zeptat tak akorát,kdo je na tom hůř,než já a předem bych věděla,že mě nikdo nepřekoná…

dudu

K odpovědi na Vaši otázku, kterou jednoho nutíte ke smutku a hlubokému zamyšlení, použiji část myšlenky paní Annas:

„V něčem navážu na Vagru. Vyjdu od učitele, který by měl učit. Ale je tomu vždy tak? Jak se často chovají učitelé? Mnozí se domnívají (zřejmě postižení z povolání), že jsou těmi nejchytřejšími a mají právo kohokoliv poučovat, nejen předávat informace a vysvětlovat je“.

Ale Vy tuším pane Miroslavest nejste učitel, že?
Doplňuji:
Víte, jaký je rozdíl mezi inteligentním a hloupým mužem?
Žádný, oba si myslí, že ví všechno…

vagra

Rozhodně ano.Pravděpodobně se budete divit,že je tomu tak,ale jsou tady s určitostí i chytřejší než Vy!
S akcentací na „i“. 🙂

aramah

I když jste to myslel jako humor, musím říci že jste ale je vás víc…

Marvan

všichni a přitom nikdo

vecernice

Já teda určo ne!

panenka

Každý je Miroslave chytrý akorát v něčem jiném než ten druhý.

GangstaHelper

To je táááák relativní :)

nabubindes

to je slovo do pranice! to je sebedůvěra!

anonym

Dobrý den.Vím kdo je chytřejší.Liška bystrouška a kocour Mikeš.Zdraví ZAJ-PO

Zdroj: české pohádky

haniya

každý vyniká v něčem jiném........