znamaneznama

Je tu nekdo, kdo nasel lasku-zenu-manzela na seznamce? A na které?

Obcas se vmisim do nejake seznamky, ale po par dnech mazu a odchazim.
Des a hruza.Bud mi pisou deti, nebo uchylaci-)

Odpovědi
zjentek

Seznamky, kde se objevují děti a úchylové, si umím představit. K vážnému seznámení si ale bohužel budeš muset vybrat nějakou seriózní seznamku ;) a asi to bude i o penězích za profil a za kontakty- požadují je tam místo hanbatých fotek.

soles

Tak zkus něco zcela nového, třeba mobilní aplikaci Tinder nebo tzv. rychlé rande
http://www.sez­namovacivecer­.cz