Je tu doktor?

Jak je nad stehnama taková kost která je po hmatu cítit tak tam ji něco bolí. Nevíte co to je? Je jí 10 let

Nejlepší odpověď
anonym

Nejsem doktor , jen me napadla jedna vec. Nemuze to byt rustem ? Ze se divence zvetsuje panev ? Muj syn rychle rostl a zacal mit kolem 10 –12 roku take bolesti na ruznych mistech. Porad rikal , ze ho boli ruzne kosti. 🙂
Byla jsem s nim u lekare a ten nam rekl , ze to je tim , ze roste a rozsiruje se. 🙂
Ale je to jen moje zkusenost.
Muze to byt samozrejme i neco vazneho. ! -iv-

Další odpovědi
anonym

Ad ten který je, tazatelka se ptala na MUDr,
a ti jak známo, sem nechodí, protože od své celostátní stávky se důsledně drží hesla „Zadarmo ani kuře nehrabe“.

www

Patrně myslíš kloub. Pokud ano, do pondělí to snad vydrží a váš lékař poradí co dál. V opačném případě rozhodně pohotovost.
Nejsem doktor 🙂

vamplires

Pokud myslíte v podbřišku u kosti pánevní, může mít slepé střevo… Zvracela?

Pokud myslíte kost, může ji mít naraženou… Doporučuji zajít do nemocnice, jelikož z vašeho popisu se nedá přesně diagnostikovat…

Dr. Axl: To není pravda! Mí rodiče jsou doktoři a rady dávají zcela zdarma!

Spoustu doktorů se tím tvým heslem vůbec neřídí!!

bubukaa

myslím že to je růstem

ten který je

Jednoho pana doktora zde máme,ale pravděpodobně je momentálně zaneprázdněn.Při­dávám proto tedy odkaz kde můžete najít radu.

http://www.ce­lostnimedicina­.cz/lekarska-poradna/?d=7634&g­clid=CNH50__KpKsCFUW-zAodbCYX4A

Jana5678

Dobrý den, váš popis problému zní opravdu znepokojivě. Ta bolest nad stehny a ta nápadná kost, kterou cítíte, by určitě potřebovala odborné posouzení lékařem. Rozhodně bych vám doporučila se, co nejdříve obrátit třeba na stránku praktický lékař Hradec Králové. Tihle specialisté mají bohaté zkušenosti a budou schopni vaše potíže správně diagnostikovat a navrhnout vhodnou léčbu.