zjentek

Je tohle výhra, nebo remíza?

Vyhrál jsem 500.- kaček ve Zlaté rybce- https://www.saz­ka.cz/losy/sti­raci-losy/vanocni-zlata-rybka

Aha? Je tohle výhra anebo remíza? ;)

Nejlepší odpověď
ivzez

Remíza.
A kdybyste „vyhrál“ 200 Kč, byla by to prohra.

Další odpovědi
hapiky

Je to výhra. I když je skóre1/1. Spousta losů, řekl bych 75% měla výhru shodnou s cenou losu(asi aby bylo co nejméně zklamaných).

Kepler

Výhra? Dostaneš toho půl litru na dlaň? Ovšemže ne. Výhra by to teoreticky mohla být, ale jen pro ně, když za to ještě něco nakoupíš. Vydělá jen a pouze prodejce. Ještě jsem neslyšel, že by někdo za takové chytáky něco opravdu dostal.