Mirek Darvas

Je tohle vhodná obuv do školy?

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ nejde o šport, tak nie je to vhodná školská obuv.
Do školy počas vyučovacích hodín v triedach, kde sa prevažne sedí, by mala byť ľahká otvorená tj.vetrateľná, šmuhy na podlahe nezanechávajúca a pevná obuv. Žiadne nevetrateľné pogumované tenisky, kde je noha stiahnutá a nevetraná a po siedmych školských hodinách môže byť použitá na pachové omračovanie, zabíjanie hmyzu a drobných zvierat.

Další odpovědi
elkon

Do školy jsou ideální pantofle. A tohle není vůbec vhodná obuv na cokoli. Protože nemá uvnitř klenbu, pro správné tvarování nohy. Nošením takové obuvi, si „zaděláváš“ na ploché nohy.

da ny

Sezonně, jen na cestu. Jako přezůvky ne.

aliendrone

Conversky? Za mého mládí se tomuhle říkalo „plátěnky“ a byly doménou těch sociálně nejslabších. Byly laciné, ale cena odpovídala tomu, co jsi za ni dostal. Což u Conversek za 1600Kč neplatí ani NÁHODOU. :)

Podle mne to není vhodná obuv do školy a vlastně VŮBEC NA NIC! ;) :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.