vlk samotař

Je to v pořádku když po vypnutí PC.stále svítí myš.

Holce myš zhasne.Mám s tou chytrou bedýnkou něco.Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli nemáš USB klávesnici, tak vypni v BIOSu USB legacy support. Jestli ale máš USB klávesnici, tak to nedělej, protože by nešel ovládat BIOS. Vyzkoušej pro myš jinou zásuvku. V některé třeba napájení nebude. To záleží na typu desky.
Obecně ale doporučuju celý počítač vypínat vypínačem na prodlužovačce.

Další odpovědi
led

Niektoré počítače majú usb aj po vypnutí pod napätím (5V), je to kvôli nabíjaniu prídavných zariadení, prípadne mobilov, mp3,…
U stolných počítačov nejde o úplné odpojenie od siete 230V, zdroj naďalej napája matičnú dosku. Úplne vypnúť môžte fyzickým odpojením od elektrickej zásuvky alebo vypnutím vypínačom na zdroji (vzadu).
U notebookov takto zapnuté usb ostávajú pri zapojení počítača z externého zdroja (230V, auto 12V).

bolak

Zkus ji úplně vytáhnout z počítače, pokud bude svítit i tak, pak to máš nějaký rozbitý.

Jinak bych to neřešil.
(samozřejmě pokud je bezdrátová, tak tam je to jasný)