sorin1

vypnutí pc

Při přehrávání videa na pc se mi stává že po nějake době se mi pc samo zničeho nic vypne kdyby jste věděli moc prosím o radu.

Odpovědi
hit01

Budto se ti přehřívá grafická karka a proto se Pc vypne ale to se stává většinou u gr.karet které mají pasivní chladič(pokud máš aktiv tak to zkontroluj jestli funguje větrák)Nebo máš malej zdroj.Nebo to muže být i vir.Pokud máš grafickou kartu od nvidia tak si zkus stáhnout novej driver www.nvidia.com