Vypnutí počítače

Počítač se nechce vypnout když dám vypnout počítač vypnese a opět se zapne. Kde je chyba??

Nejlepší odpověď
anonym

nechce se mu jít ještě spát

Další odpovědi
hanulka11

zkus to najít zde

Zdroj: http://pc.porad­na.net/q/view/225040-po-vypnuti-pc-se-opet-sam-zapne#r225050

Miroslavst

Podle toho, jak popisuješ závadu bych s největší pravděpodobností hledal příčinu v software pokud používáš windows. Bohužel windows mají složku, která se nazývá system32 a te je mrcha nakažlivá.
Ovšem mohla by být i závada na hardware, ale to si myslím, že nebude tak jisté.
Takže pokud jsi v poslední době neupravoval v regeditu registry, které jsou na zásahy dost citlivé a ani jsi nechytnul někde nějakého vira, což by zase s největší pravděpodobností hlásil antivirový program, řekl bych, že závada bude spíše v tom, že je to rozbitý :D

dannero

S tím jsem se už jednou setkal,to může dělat signál ze síťového kabelu.Zkus ho vytáhnout z PC a vyzkoušej to.Pokud to je ono tak někde v nastavení systému nebo biosu se dá vypnout aktivace PC po síti,přesný název už nevím.