Miroslavst

Je to správná definice národností menšiny v ČR?

Přičmoudlí

Tito lidé se vyskytují také téměř všude, zejména v oblastech osídlených vybledlými a vyznačují se zejména častým užíváním slova diskriminace.

Nejlepší odpověď
anonym

není,protože romove se množí stejně rychle jako vietnamci a jejich tržnice,

Další odpovědi
ladyhawke

Zmínění pocházejí z Indie, kde se jim v jedné oblasti říkalo CIKANOS a v druhé oblasti, pokud si pamatuju z přednášky, na jihu, se nazývali ROMSKÉ DŽÁTÍ. Etnická skupina si stěžuje na to, že „cikáni“ je hanlivé, opak je však pravdou.

Jinak se Orioni, Přičmoudlí, Opálení, Jamaičani a podobná přízviska docela ujala :). O diskriminaci tu polemizovat nebudu, myslím, že každý máme své zkušenosti…

led

každá národnosť má svoje meno. Akékoľvek hanlivé meno smrdí urážkou a diskrimínáciou.
Ešte nedávno predsa Nemci tiež volali Čechov hanlivou prezývkou a dokonca aj oficiálne. Vás to neurážalo?
Za farbu pokožky nikto nemôže. Výnimka: ak sa natrie sám.
Rypnem si: vy ste biely, oranžový, alebo ružový? – to všetko sú odtiene „bielej“ rasy