pariskiki

je to normalni kdyz rada chodim k zubari a nejradsi kdyz mi trha zubi?

pardon ja nevedela kam tu otazku mam zaradit
Doplňuji:
no ja mam skazene zubi (mlecnaky) ze si je ani nedokazu vitrhnout jak je mam male a je to fajn kdyz se zbavim starosti o zub

Nejlepší odpověď
led

masochistka…
Ale teraz vážne,
ak tam chodíte pre zdravé a pekné zuby, je to normálne. Chorý nevyliečiteľný zub treba odstrániť, aby neskôr nerobil problémy.

Další odpovědi
ada111_40

ne nani

sejtanka

A proč ne?co je dneska vlastně považováno za normální?A je lepší mít zdravý chrup,než se před zubařem třást.

Ella

ona tě ta radost přejde až půjde o normální zuby a ne mléčné… hlavně když ti po prvním vytrženém normálním zubu dojde, že znovu už ti žádný nenaroste…
A přesně jak píšeš – je fajn, když se zbavíš starosti o zub – je přece normální, když jsi ráda, že už ti tam nic nepřekáží, že se nemusíš omezovat, že už nebude onen zub bolet =)