baryyk500

je to normální?

ahoj je normální že se mi ňa vagine dělají pupínky a vypadají jako bedary?

Odpovědi
beer

Zkus se zeptat lékaře!

iceT

Jestli se nepletu,tak vagína je uvnitř těla a tak na ni tak nějak nemůžeš vidět,leda tak na povrch,který se nazývá vulva.

Nuk nuk

Normální to není, ale stát se to může. Chtělo by to trošku přidat na hygieně – respektive používat třeba mýdlo určené pro intimní hygienu. Pokud to nepomáhá, pak zajít k lékaři.

Krakis

Mě taky-po holení,ale ne na vagíně… 🙂
…taky to chce očas pořádně vydrbat !

pediatr

Nebude to jistě na vagíně – to je pochva. Bude to nejspíše na stydkých pyscích. Záleží, zda se už vyholuješ nebo ne. V menším výskytu to může být asi problém hygieny. Neváhej však zajít za svým dětským lékařem, nebo gynekologem, pokud už jsi u něj někdy byla.