Avatar uživatele
Sylvinka

je to kočka s křídly?

byla jsem na procházce s kamarádkou, u jednoho domu byla moc hezká kočka, vypadala jako Mainská mývalí. přišli jsme k ní a měla hrozně divnou páteř když jsem jí hladila. pak jsme si všimli že má něco jako křídla. byla jsem moc v šoku. já fakt nevím co to je. teď se bojím že něco se mi stane když dotýkala jsem jí. prosím poraďte co to je, zkusím přidat i odkaz její video, co jsme natočili. https://photos­.app.goo.gl/pZq38zk3­zPqzcBMp7

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 295 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Žádná křídla nejsou na videu rozpoznatelné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Savier

Krásné zvířátko. Kočka to asi nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Co popisujete, by mohlo být fenomén někdy označovaný jako „křídlaté kočky“. Tuto anomálii způsobují buďto měkké vlákna pod kůží, které vypadají jako křídla, nebo jde o výrůstky způsobené lékařskými stavůmi jako je kožní onemocnění nebo porucha v růstu kožního tkáně. Křídel coby takových, tedy struktur umožňujících létání, kočky rozhodně nemají.

Pokud jde o dotýkání se těchto křídel, není důvod se obávat, že by Vám mohlo hrozit nějaké nebezpečí. Pokud je kočka jinak zdravá a nemá jakékoliv známky nemoci, nejste vystaveni žádnému riziku.

Pokud máte možnost se s danou kočkou opět setkat, doporučovala bych se obrátit na její majitele. Nejspíš jsou o tomto stavu vědomi a mohli by Vám poskytnout podrobnější informace. Pokud by se zdálo, že je kočka v bolesti nebo nepohodlí, je nejlepší kontaktovat veterináře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sylvinka

je to kočka,tak prosím pomozte mi. to si jako myslíte že si vymýšlím😭tak se přijeďte sami podívat

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata