JájsemRaibek

Je to jen náhoda nebo v tom lze hledat nějakou konspirační teorii?

foto: mapa světa

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak to mě ještě nenapadlo, fakt hravá kočička. Akorát s masivním průstřelem bříška, včetně pohlavních orgánů, chuděra… Na mnohem nižších příkladech se vytvářely i názvy souhvězdí. Arabové jinak a latinsky taky jinak. Ať žije fantazie!

Další odpovědi
Dochy

Jaká konspirační teorie? Tohle je přeci mapa, tj. relativně přesný obraz světa 😉

klumprt

Tu kočku přejel vlak? Nebo co ten Atlantik tam?

marci1

Možná dobrý, vtipný nápad: „world is a cat playing with australia“ 🙂
https://www.a­mazon.com/Wor­ld-Cat-Playing-Australia-T-shirt/dp/B078RTZ­1HF?customId=B0752XM8­LG&th=1