Hufnágl

Je to dobrá investice – do chlastu?

https://r0.cz/ded1

Nejlepší odpověď
Schluker

Muze byt. Starsi lahve alkoholu (kvalitniho) obvykle casem navysuji hodnotu o vice, nez je inflace.

Další odpovědi
paul1

Tímto způsobem se do alkoholu investovat vyplatí. Kamarád sbíral decové flaštičky s různými druhy alkoholu, měl jich už okolo 300, ale potom zjistil, že mu vysychají, tak je začal postupně, systémem jednu denně, likvidovat. Už jich má jen 13.

Lurius

Každá investice které rozumíš může být dobrá

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

paul1, měl jsem 18-letou slivovici, ale uzávěr byl zalitý voskem a ani kapička se nevypařila.