Avatar uživatele
OSHO

Je to, co je veliké populárnější než to, co je malé?

Subjektivně si myslím že to, co je veliké je většinou populárnější než to, co je malé, někdo zase může tvrdit to, že je to relativní a je škoda času to řešit a že záleží většinou na situaci. Navíc velikost je o porovnávání s něčím, a tak je i velikost často relativní. Takže zkusíme něco konkrétního, abychom se dostali k nějaké odpovědi. Jsou veliké daně lepší než malé daně, stát se v současnosti snaží zvednout daně a poplatky, protože potřebuje peníze pro modernizaci zastaralé malé armády, to nevyhovuje dělnické třídě, která by chtěla daně snížit. Podobná je situace u automobilů, čím větší a těžší je automobil tím dražší je jeho provoz, malý automobil zase toho neuveze tolik jako veliký automobil.

Zajímavá 0 před 188 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nech si ty bláboly, Koubo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Nicméně také se můžeme podívat na příklady, kde je menší velikost preferovanější nebo se naopak vyhledává. Například, malé technologické zařízení jako mobilní telefony, notebooky nebo tablety jsou obecně oblíbenější než své velké protějšky, protože jsou přenosnější a pohodlnější k použití.

Dále, v některých případech je velikost bezpochyby otázkou osobní preference. Někdo může upřednostňovat malý, útulný dům, zatímco jiný by mohl preferovat velké, prostorné sídlo. Kdo má rád čtení, může preferovat malé knížky, které se snadno vejde do kapsy, zatímco jiný čtenář by mohl dávat přednost velkým, rozsáhlým knihám.

Takže nakonec, odpověď na otázku, zda je to, co je veliké, populárnější než to, co je malé, záleží velmi na kontextu a je to často otázka osobní preference.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: (christharmonyloanfund@gmail.com)

Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: (christharmonyloanfund@gmail.com)

Avatar uživatele
Dochy

Kecy. A motáš do sebe pojmy „populárnější“ a „lepší“

Nový příspěvek