England1522

Je těžká Hebrejština..

Odpovědi
Tíšek99

Podle toho, jak se ji budeš učit.
Pro mě je těžká-neučím se ji.

Michal Kole

Podle mě je zbytečnost se jí učit, protože to není světový jazyk.

Maximálně pro nějaké studium starověkých literárních textů v akademii věd nebo archeologii.

anonym

Je to těžký jazyk a k ničemu uč se čínsky to má budoucnost

leRower

Není o nic těžší než ostatní jazyky, jen se k těm slovíčkům naučíte novou abecedu a to jde celkem rychle. a hlavně není pravda že to k ničemu není, světový bussines se pomalu přesouvá do israele a vrchol teprve přijde, je to stejně výhodné jako se učit čínsky nebo japonsky. shalom