Novykam

Je tento mobil odblokovany pro ČR?

Zdravim všechny, myslite, že mi v České republice pojede tento mobil? Jestli je odblokovaný i pro české operátory. Díky

http://www.ti­nydeal.com/35-2-sim-bluetooth-wifi-tv-fm-mobile-cell-phone-p-77525.html
Doplňuji:
Jo, je tam sice Unlocked, ale níž v popisu jsou nějaké země a ČR tam není… Tak mě to zarazilo.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ZangetsuTS

ANO

Bedy
Ale jestli sis nevšiml.. není to z české stránky
v každém státě nejsou všechny zákony stejně..

Jinak nevím proč se ptáš když už tam je napsané že je to odemknuté

Unlocked..

Další odpovědi
Bedy

ANO

Dnes je zakázáno blokovat mobil pro určitého operátora. Tím pádem by ten mobil v ČR fungovat měl – otázkou je ale jestli to nemá sám výrobce zablokované. Je tam psané unlocked, takže by problém být neměl.

Jinak to je nějaký laicný krám, osobně bych si to vůbec nekupoval – žádná záruka, žádná uživatelská podpora, kdo ví jestli je to v češtině, kdo ví jestli to má operační systém, kdo ví jak je to výkonné a kdo ví, jestli to má vůbec nějakou certifikaci.
Osobně nedoporučuji kupovat.

Pokud chcete poradit s výběrem nějakého solidnějšího mobilu, dejte vědět vnitřní poštou a můžeme se na něco spolu podívat. 🙂
Doplňuji:
Blokování mobilů je dneska celkem přežitek už, dokonce v USA je to nově zakázané. Takže jablíčkáři si můžou příští iPhone koupit v USA a používat ho tady.

Jestli to je ve Velké Británii nebo Irsku povolené, to netuším, ale v řadě států to prostě zakázané je. Nevím jak je tomu na východě.

anonym

V případě potřeby přehraješ firmware na český a budeš mít pokoj.

badisko

bedy tim chtel asi rict tuzemska blokace …Irsko a Velka Britanie a normalne blokuje mobily…na cizi zeme …takze je dost mozne ze koupeny mobil v UK nezapnes v cr..