Rokio

Je teleportace spíše záležitost sci-fi, nebo fantasy?

Které z těchto dvou žánrů se spíše týká?

Nejlepší odpověď
Dochy

Záleží jestli má jít o teleportaci pomocí techniky, nebo teleportaci jen na základě mysli/vůle 😉
Tj, zda použiješ teleport, nebo čaroděje 😉

Další odpovědi
JK2021

Řekl bych, že obou stejně – teleportovat se můžete pomocí technologie i magie, případně jejich kombinace.

aliendrone

Budíček! Ona to je už REALITA, byť jen na kvantové úrovni. 😁

zjentek

Rokio, pokud by se mně podařilo teleportovat se přímo do rezidence Emmičky Stone, tak potom by taková teleportace byla spíše záležitostí intimity, neřku-li tvrdýho porna. Děkuju.

Disraeli

Obojí. Protože teleportace může být „nadpřirozená“ – vědecky/technicky nebo magicky. Totéž telepatie (ta už byla prokázána), materializace (zhmotňování objektů), telekineze, neviditelnost, nehmonost (dočasné znehmotnění) a stovky dalších.
Krom těch dvou třeba i esoterika, „osobní rozvoj“ a jiné. 🤣

Pokud to nepůjde „nadpřirozeně“ (magie, psychické síly, spirituálně/duchov­ně..), tak to půjde technologicky. Ale proč by ne, technika je jen usnadňovatel a zprostředkovatel něčeho, co bychom sami měli umět. Ale zatím neumíme.

„Nadpřirozené“ je jen doposud neodhalené neznámo.. ze kterého by se stalo „přirozené“. Jen by se nám rozšířily obzory, včetně třeba fyzikálních zákonů, představě o světě, odhalily by se nám nové světy.

OSHO

Vše je Matrix

Zdroj: https://www.y­outube.com/@Pra­gue-GVKB/videos