hapiky

Je teď vhodná doba na koupi nějaké restaurace, nebo bude ještě hůř?

Ceny prodávaných restaurací či celých domů jsou teď za příznivé ceny.

Nejlepší odpověď
Drap

Je dobré v současné době koupit několik místních restaurací a v budoucnu tak ovládneš lokální trh.

Další odpovědi
Kepler

Pokud budeš mít ještě jiný zdroj obživy, mohla by to být dobrá investice. Nikdo ale neví, jak dlouho ještě pandemie potrvá.

Hlada

Současné a předpokládatelné znehodnocení úspor je téměř na úrovni měny. Je tedy více než vhodné peníze investovat. S nákupem restaurace bych byl opatrný. Muselo by jít o restauraci s kuchyní na dobrém místě. Doba, kdy malou hospůdku držely výherní automaty, už je za námi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.