Ddominik

Je tato SMS zpráva podvod?

Přišla mi SMS (viz foto), ve které stálo, že mi nebyla doručena zásilka kvůli neuhrazeným nákladům. Je to podvod nebo si můžu odkaz bezpečně otevřít? Nic jsem si neobjednával.

Nejlepší odpověď
Roman71

Na tohle bych neklikal!
Doména v odkazu nepatří ani jedné ze zdejších parcel společností, takže se s největší pravděpodobností jedná o podvod. Pokud jste si vědom toho, že jste nic neobjednával, máte o důvod víc, proč tuto zprávu ignorovat a smazat.

Další odpovědi
Pepa25

Samozřejmě

Jiří Bohumil

Je to podvod. Neklikat, okamžitě smazat!!!

Roman71

PS: Prověřil jsem to..
Prázdná stránka, provozovatel domény neposkytuje o sobě žádné informace. Podvodník.

Roman71

Tipický příklad fishingu..
On se někdo chytí, klikne na odkaz a.. „'Už ho máme!“