Lgee

Je tato divka ideální pro život na venkově?

Zdroj obrazu: pixabay

Nejlepší odpověď
Rokio

Podle vzhledu není. Vzhled ale může zmást, takže těžko posoudit.

Další odpovědi
Ametyst

Proč ne. Do města přišla jenom proto, aby si vydělala peníze, ale šťastná tam není. Vrátí se zpátky na venkov k rodině.

Alesh

Pokud máš u domečku rýžové políčko, tak naprosto ideální partie!

Marty Koller

Je nádherná, ale co to má hergot za sebou😱

JežíšKristus

Ano. Evidentně není focená v nějaké městské králíkárně.

hapiky

Krása je pomíjivá.
No i tak, kdyby k něčemu došlo, jazyk bych nešetřil.

marci1

Proč ne, ona (Shay Mitchell) vlastně žije na luxusním venkově. 🙂
https://www.dir­t.com/gallery/en­tertainers/ac­tors/shay-mitchell-house-hidden-hills-1203418406/shay7/