Je tady nějaký věštec či věštkyně ?

Já jen, že by se mohli kouknout do koule a zjistit, jakou mají budoucnost tyto stránky a zda admin začne (konečně) řešit problémy.

Nejlepší odpověď
Andělé

:D))).....no jasně,určitě koule ukazuje,že mají co nejvíce mazat,mazat a zase jen mazat.:))

Další odpovědi
badisko

No ja myslim ze tohle je hazeni hrachu na zed …tyhe stranky budou fungovat dobre i bez tebe ..me a dalsich …jen si stim zbytecne lames hlavu vzdyt jde o hov**..nato nemusim byt vestec abych vedel ze fungovat budou …ikdyz drobne upravy by neskodily..
Doplňuji:
ale jeste musim dodat ze kdyby meli odejit nekteri nejmenovani lide …kvuli hloupostem jako je mazani a souboje mezi sebou dost by me to mrzelo..

Drap

Možná kdyby ocko koukla do karet , tak by bylo jasno.

anonym

Na Tvoje problémy zná odpověď nejspíš admin, tak se ho zeptej a uvidíš, co Ti odpoví. Třeba problémy už dávno řeší.

anonym

zadarmo ?? :)
ale : ja bych si zde nechala rada udelat vyklad z karet, nebo jak se tomu rika .., timto bych se rada zeptala zde verejne ocko, jestli by me ona po obdrzeni te petistovky vylozila take karty .. ale tady : na odpovedich .
na jejich strankach ma, ze : K výkladu nepotřebuji od klienta nic, kromě soustředění se na kladenou otázku… , a ze to jde i po telefonu, nebo mailech .., tak ja bych to chtela tady na tech strankach ..
tak ja bych ji poslala na ucet ty penize a pak by jsme se domluvily na urcitem datumu a case a vylozila by me to tady .. je to podle me stejne jako po mailu .. klidne na sebe vsechno vykecam …a budu pravdive odpovidat ano, ci ne ..myslim, ze by v tom preci nemel byt problem .. sama pise, ze je pro kazdou srandu ..
tak ocko, prosim o odpoved .. diky . -iv-

annas

Iv, to opravdu myslíte vážně 🙂

anonym

an., ja jo ., ale ona asi ne ! :)
ja uz jsme premyslela, ze bych otazku vlozila sama …
ja si myslim, ze bych mela byt klientka, jako kterakoliv jina .. a je preci jedno , jestli me bude vytahovat zaludovyho spodka tady , nebo v mailu .. , nebo ?

  • iv-

annas

Také si myslím, že klient jako klient . Zaplatíte, dovíte se…v televizi odpovídají přes obrazovku …:-))

anonym

neee , to videt bych ji nemusela !! :)

annas

.-))

anonym

…an., zahada je mi, proc me nechce vestit.
nebo ma strach, ze by me vyvestila 3 dcery , misto dvou kluku ? :) a trebas jeste mimino, i kdyz " to uz nejde " .. :)
holt se budu muset s tou budoucnosti spolehnout sama na sebe a ne Bolka a Lolka .. :(
.. mozna ale neco jeste vymyslim :p

vagra

:)

annas

Iv, přece víte, že se s ní v diskuzi nesetkáte, když je nečte. 🙂 Trpělivost ale přináší růže.