tony2412

Je spravedlivý (regulérní), když v Het lize je video použité jen v jednom zápase z osmi?

Jde mi o to že ve dvou zápasech v lize půjde o titul (tím pádem o 380 miliónů) a v jednom zápase bude video a v druhém nebude. V obou zápasech padne gól z ofsajdu, oba góly rozhodčí uznají ale v zápase kde je video ho rozhodčí na popud videorozhodčího hlavní gól odvolá, je to spravedlivé? Chápu že videorozhodčí je drahý a že jednou se začít musí a zkouší se to, ale spravedlivý to není pokud je video na jednom zápase! Proč asi nebylo použité video v 29. kole ligy? Měl jsem spor že to je spravedlivý, já tvrdím že není!! Nejsou stejný podmínky pro všechny!! Pro rozhodčí a ani pro mužstva! Mám pravdu nebo nemám? V jednom zápase rozhoduje 5 lidí (mají k dispozici video!)a v druhém jen tři bez videa…

Odpovědi
Ušel ventil

Jsi týden pozadu
S videem by Plzen nebyla nikdy mistr ,
pan Berbr a paní Damková jako patroni Plzně ví co a jak ,
nemohu to napsat na plnou hubu pač bych dostal ban.