Rokio

Je společensky významnější pes, o kterého se starám, nebo já?

Ten pes je totiž fena a psích letech je starší.

Nejlepší odpověď
annas

jiná odpověď

Myslíte, že jde srovnávat společenské postaví psa a člověka. Ale při špatné výchově psa, můžete psovi " sloužit" , kdy on bude chtít. Můžete ho mít rád, ale musíte mu dát najevo, že jsem jeho pánem.

U nás se říkalo, napřed pán, potom pes.

Jedině snad ve společnosti psů je e vedoucí pes. Jinak, když se psi shromáždí, je „důležitější“ velký silný pes, nebo malý štěkající ratlik?

Ake třeba v zemědělství bylo nutné, aby hospodyně napřed nakrmila dobytek, podojil krávy a pak teprve připravila jídlo po ostatní členy rodiny, Takže určitě byl důležitější člověk, jinak bez jeho pomoci by zvířata hladověla.

Další odpovědi
Kelt

jiná odpověď

Stejnou úvahou můžeš dojít k tomu, že exponáty v muzeu jsou významnější než ostatní zaměstnanci. To jsi se mohl rovnou zeptat, zda je významnější exkrement tvůj nebo předsedy vlády.

Mr. Marek

jiná odpověď

Pes není řazen do naší společenské hierarchie, proto nelze porovnat. Má svou vlastní.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.