autacek

Je sex základní lidskou potřebou a kdo zaručí zajištění uspokojení těchto potřeb jednotlivce ve společnosti?

Někde jsem četl, že by uspokojení základních lidských potřeb měl zajišťovat stát.

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Ha, ha, ha, dóbrý, autacku!!!
A nechtěl bys to ještě „na zdravotní pojišťovnu“?

Další odpovědi
Rokio

Sex je podle mě hlavní vedlejší potřeba člověka. Bez sexu člověk přežije a tím pádem není nezbytně nutný k životu.

iceT

Pokud budeš postiženej, ať tak nebo tak, tak od roku 2015 je v Česku pět sexuálních asistentek.
https://zpravy­.idnes.cz/sexu­alni-asistence-0o3-/domaci.aspx?c=A151102­_141206_domaci_zt

Palpatine

Je to základní lidská potřeba, ale ne nutná k životu. Kromě toho k uspokojení nemusí být vždy dva. Takže si prostě musíš tuto potřebu obstarat sám a každému je jedno jestli u toho skutečně sám budeš nebo si k tomu najdeš někoho jiného.

dubraro

Je, a důležitější, než se obecně soudí.
Nikdo.

Anikitos

Člověku jde prý za celý život o dva hlavní faktory (touhy):

Pocit důležitosti/uznání
Uspokojení (sexuální)

No myslím, že k uspokojení těchto potřeb si musí člověk nalézt cestu sám (např. najít partnera; k čemuž většinu lidí časem dožene jejich vrozená pudová a reprodukční touha – dříve či později).

Arne1

zajistíš si snad sám – copak nemáš ruce?

ivzez

Není základní lidskou potřebou.

GabulkaA

Příspěvek smazán administrátorem.

GabulkaA

Příspěvek smazán administrátorem.

SuzanKa

Příspěvek smazán administrátorem.

EKSOT123

Mimo otázku – starý vtip v ruském zpracování https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BGwDxIS3MPU

Rokio

Arne1: To není sex, ale masturbace. Na sex je potřeba alespoň dva až tři lidi.

Mc Merkurion

… a musej bejt u toho fyzicky ??? co takovej sex po telefonu …

dubraro

To je jen vzdáleně asistovaná masturbace.