df

Je sen dočasný přechod do alternativní reality?

Nebo něco jiného?

Nejlepší odpověď
annas

Někdy je sen realilta, jindy je realita snem. Je třeba si uvědomil, zda jjde opradu o sen , v němž se vracejí vzpomínky, prožitky atd.

Pomocí snů si náš mozek v době, kdy zbytek těla odpočívá a nabírá sílu k dalšímu dni, různé prožitky třídí. Čistí svůj vnitřní obsah “ a pomocí našich zážitků se noc co noc snaží o jeho určité , vylepšení. To znamená vzít si ze zkušeností to cenné a zbytek „zamést pod koberec“, tedy zanést kamsi do podvědomí, aby se dále tyto sny objevovaly.

Něco z jiného soudku, podle alternativní medicíny sny třeba o vodě, ohni, půdě, dřevě atd. ukazují na oslabené orgány v těle. Je možné se poučit, voda souvisí s oslabenými ledvinami, oheň se srdcem atd. , takže sen ukazuje na realitu, která je obrfazem našeho zdraví. Znám z vlastní zkušenost, funguje.l Souvisí to s tzv.. pěti elementy.

Máte-li zájem, najdete v odkazu. Upozorňuji, že jen konstatuji, nevnucuji., i kdytž jde o mé zkušenosti.

http://www.voz­dek.eu/pet-elementu

Další odpovědi
Vit Kouba

Existuje jenom energie hmota je iluze, rozdíl mezi realitou a snem je v tom že ve snu nejsou pravidla která se musí dodržovat.

Zdroj: https://gvkb.cz/

_Bůh_

Čištění mozku
Obrazy vytvořené z GPU (mozku)