Je prvorepubliková vila realitní klenot mezi nemovitostmi?

Zajímalo by mě,jestli je pravda že kdo vlastní prvorepublikovou vilu z roku cca 1900–1939 ať už zrekonstruovanou nebo nezrekonstruo­vanou,tak vlastní realitní klenot?,podle realitních makléřů se ceny podobných domů po ČR pohybují okolo 10 milionů korun a víc. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Nemusí to tak nutně být. Záleží na velikosti, lokalitě a samozřejmě stavu.

Další odpovědi
lota

Obecně asi ano