Je pro třináctileté dítě dostačující 8 a půl hodin spánku?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
pusinka50

Ano

To má nastavené opravdu každý jinak. Někomu stačí spát každý den 6 hodin, někdo spí 8 a půl a někdo potřebuje 9 či 10 hodin, aby si odpočinul a někdo se i po 10 hodinách vzbouzí unavený a mohl by spát klidně 12 hod, záleží prostě na organismu, po jak dlouhé době si je schopný odpočinout

Další odpovědi
Tydýt

Ano

Ano, Děti by měli spát 8–10 Hodin a dospělí 6–10 Hodin

postcd

Ano

Myslím že jsem spal jako dítě (4–9let) tak od 9 do 8 a to je 11 hodin.. zdravotní stav na to může mít také vliv že potřebuje více.

cincina

Ano

Fallagela

Ano

No mě je 22 a stejně musím spát minimálně 9 hodin jinak jsem nepouzitelna, naopak muj braska, ktery je o 6 let mladsi, ten dyl jak 7 hodin nikdy nespí, je to hodně individuální…

mezara

Ano

Zbynas

Ano