Kepler

Je pro psy pivo škodlivé?

Tak jsem včera koukal na TV a tam majitel psa povídal: „Jednou jsem mu dal whisky a on pak celou noc vyl. Tak od té doby mu dávám jenom pivo“. Při té příležitosti jsem si vzpomněl na Bobíka, kterého jsem kdysi měl. On pivo miloval. Tak si představte, 13 kg pes na etapy vychlemtal celé pivo, bylo legrační sledovat jak ho bublinky štípaly do čenichu, při tom prskal a frkal, ale nepovolil. Pak si krknul, chvíli se motal, svalil se jako žok a usnul. Nedával jsem mu pivo často, ale jakmile jsem jedno otevřel, hned byl u mně a čekal…

https://pixaba­y.com/cs/photos/fran­couzsk%C3%BD-buldo%C4%8Dek-pes-sp%C3%ADc%C3%AD-4291119/

Nejlepší odpověď
successful

Asi to pro ně není dobré. Já našemu taky zkoušel dávat pivo a víno. Nalil jsme mu do misky a vždy upil jen trochu, pak se pár minut olizoval, pak se k tomu zase vrátil, trochu upil a zase se začal olizoval a tak pořád dokola.
Někteří to možná vypijí. Ale ne všechno, co snědí a vypijí je pro ně vhodné. Náš kocour by snědl všechno, co mu hodíš. Ale to taky neznamená, že mu něco z toho nebude dělat paseku.
Psi třeba mají hodně rádi sladké i čokoládu. A taky by se jim to nemělo dávat.
https://www.go­ogle.com/url?sa=t&sou­rce=web&rct=j&ur­l=http://psidi­eta.cz/psovi-pivo-nedavejte/&ved=2a­hUKEwihrdq23MjtA­hULDOwKHVn4A6kQFjA­CegQIAhAB&usg=A­OvVaw0JKKwBmsw­UaYSgkz7MQ-sC

Další odpovědi
Drap

Jakýkoli alkohol je pro psa škodlivý. Pes je daleko na takovéto věci vnímavější, než lidé

Mc Merkurion

… já jen vím, že mu nešmakuje, raději má dešťovku …

Boy 13

Pokojový pes a i zahradní, není zvyklý na alkoholické nápoje. Pes ať už pokojový nebo zahradní smí pít pouze vodu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.