Avatar uživatele
Raspov

Je pro moraváka těžké mluvit anglicky?

Je pro moraváka těžké správně vyslovovat anglicky? Bohuslav Sobotka taky pochází z Moravy a teď se jeho blbá výslovnost šíří netem. Přece jenom na moravě se výslovnost moc nehodí k angličtině …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3507 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Já bych to s Moravou nespojovala. To nemá s původem nic společného. Angilcky se dokáže naučit i Japonec a to je teprve rozdíl:-)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Pro Moraváka je naučit se anglicky stejně lehké nebo těžké, jako pro Slezana, Čecha, Poláka, Slováka, Němce, Maďara ............ atd. Někomu jde prostě výslovnost lépe, někomu hůře. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Shaohao

blbost, naucit se da vse. A to ze politik dela cely zivot vrcholovou politiku a ma zalostne znalosti jazyku, at uz jde o aj, nj, rj… tak dela akorat ostudu jak sobe, tak nam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Zlaté fonetické ESPERANTO a IDO!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivory

Já jsem Moravák a vyslovuju anglické slova na pohodu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Jsou všichni Češi úplně vylízaní. Jednoho znám…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PetrXY

Možná je, možná není, jak pro kterého. Ale pokud se pan B. Sobotka od dob své zletilosti nevěnoval ničemu jinému než vrcholné politice (podobně jako odeesák Marek Benda), myslím, že se alespoň ten jeden světový jazyk mohl naučit pořádně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

No pokud nemá přístup k horkým bramborám, tak je to asi fakt problém, a ty jsou teď drahý… a každý nemá tu možnost…:DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Je až s podivem, když se volil prezident, všichni si z Fišera dělali srandu, také ze Schwarzenberga a přitom máme za premiéra někoho, kdo neumí anglickou výslovnost ani na úrovni 8. třídy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

A Huxo kníže neumí českou hymnu, a to je podle mě dost mazec:-((( To nebylo k smíchu, ale k pláči:-(((

před 3507 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

zzzzz-nešiř bludy prosím. Japonci nemají narozdíl od nás Ř a další vyvraceče jazyků, navíc se dnešní japonština hodně zakládá na angličtině a velmi se s ní promíchává.

před 3507 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

„dnešní japonština hodně zakládá na angličtině“ ? no to bych snad věděla ne? …a nejdřív: „nešiř bludy“… ? :DDD

před 3507 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

Copak, agneto? Jednak nereaguji na tebe, druhak jsou tvoji odpověď vůbec nepochopil :/

před 3507 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Agneta mě tu zastupuje na základě plné moci:-))) tak si na ni nevyskakuj joooooo?

před 3507 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

:DDDD, huxa je nekorektní, netolerantní , negalantní, a opilec…:DDD

před 3506 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

To ses s těma nadávkama moc nerozšoupla. V době, kdy značná část české populace denně pije a nadává na cikány, „nekorektní tisk“ považují za ten nejlepší a ani základům etikety nerozumí, stávají se tyto vlastnosti víceméně standardem.

zzzzz-nechceš reagovat na to, proč jsi napsala, že je síla, když se Japonci dokáží naučit anglicky?

před 3506 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek