Ametyst

Ano, je přirozené, že se této role ujímá žena, matka dítěte.

Existují výjimky, kdy s dítětem doma zůstává otec. Obvyklým důvodem jsou mnohem vyšší příjmy ženy než muže, proto se ona vrátí brzy do práce, a otec dítěte je “ na mateřské”.

Další odpovědi
Mravenec

Spíše ano, je to přirozenější, když žena, matka dítěte, odchází na rodičovskou, ale dovedu si představit i opak.

Matka má zpravidla s dítětem, obzvláště s tím malinkým, naprosto nenahraditelný vztah. A dítě ji i zpravidla potřebuje, kojení, etc.

Ale jsou případy, kdy je potřeba, aby šel na mateřskou tatík.

elkon

Ano, je přirozené, že se této role ujímá žena, matka dítěte.

Ale jsou případy, kdy účast otce je nutná.

Lgee

Ano, je přirozené, že se této role ujímá žena, matka dítěte.

boze muj

Ano, je přirozené, že se této role ujímá žena, matka dítěte.