Pavlina.K

Je Primark i v Chorvatsku?

Chci se zeptat jestli je Primark i někde v Chorvatsku? Spíše někde v okolí Sumartinu (osrtov Brač) nebo i jak je Makarská riviéra. Děkuji moc :)
Doplňuji:
My bohužel, ale nejedem přes Vídeň. Jedeme přes Slovensko a Maďarsko… Nevíte jestli není někde tam?

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem, že Primark je v Záhřebu.

http://www.domino-printing.com/Chan­nels/Deutschlan­d/Deu/AboutDo­mino/Distribu­tors/Countries/Cro­atia/Croatia.as­px

V diskusi na různých stránkách píši turisté, že se cestou z Chorvatska zastavují v Primarku ve Vídni.

Další odpovědi
anonym

Ne…
Ale můžeš se stavit cestou – Primark je např. v SCS Wien.
Doplňuji:
Teda – na to, jak moc do krámu chceš jsi podezřele neschopná si jej najít…
😁
No – kukni na mapu – http://www.pri­mark.com/en/our-stores# (nech si případně najít nejbližší obchod) – zjistíš, že nejvýchodnější je právě ta Vídeň, případně Shopping Resort Gerasdorf (což je, v podstatě, taky Vídeň, sever)…
Dále na východ se Primark zatím nedostal – ani Sk, ani H, ani balkán…