sabik11

Je pravda, že v roce 2012 bude konec světa?

Je to pravda,nebo to je vymyšlené?
Doplňuji:
Máte pravdu, o tom se vážně prodebatilo hodně! 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

to víš,že nebude..... neboj se
Doplňuji:
podívej co už se toho o tom prodebatilo
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­131&q=v+roce+2012+bu­de+konec+&sa=Vyh­ledat#1573

Další odpovědi
tuCZek

Spousta náboženství se o tomto období zmiňuje jako o apokalypse. Mayský kalendář končí dnem 21.12.2012 a nevím kdo a proč udal toto datum jako konec světa

Lenjička

Pamatuješ se, co se povídalo o roce 2000? Že bude konec světa… 😁

hornik.

Nějaký útok na život byl letos v Rusku čekuj http://www.you­tube.com/watch?v=Fkqxlbj­wGik tak asi ano.

mosoj

V ČR určitě. Již se dva roky přesluhuje magická číslice 8 a 20ti letá perioda. ( 1918,1938,194­8,1968, 1989 ............ ??

venkovan

Že by se konečně pohli naši poltici směrem k lidem a začali pro ně pracovat?
Tak to ani náhodou. A i kdyby byl, tak co s tím? Zajdeme do cukrárny ujíme se punčovými dorty, nebo v masně jitrnicemi?