zjentek

Je pravda, že právě probíhá MS v hokeji?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Co je MS?
Co je hokej?
To se jí?
:D :D

Další odpovědi
Kepler

Jo, to jsem zjistil, jako každý rok. Můj slabomyslný soused řve jako tur, i když dáme gól každému outsiderovi, na svém autě má vždy dvě naše vlajky a jednou jsem ho nasral tím, že když nám gól dalo Slovinsko, zařval jsem taky já Góol!. Nechápavému blbovi jsem vysvětlil, že ze Slovinska pocházel taťka mé babičky. Pořád nechápal.

Lamalam

Nevím, ale něco jsem o tom zaslechla…

briketka10

Ano :)
https://www.spor­t.cz/#article-logo-top

cochee

Ne, není.
To tě někdo pěkně dezinformoval.

dudu

Hapiky zde nedávno položil zajímavou otázku:
Je pravda, že stále větší technická vyspělost lidi degeneruje?

Klaproth

Upřímní vlastenci nasadili na 14 dní na auta státní vlajky, tak asi jo.