Je pravda,že poslední číslo na občanském průkazu znamená, že občan je podobný danému počtu lidí?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

ano, je to absolutní pravda a předposlední číslo vynásobeno deseti je délka penisu. U žen je to číslo bez násobení číslo podprsenky. :D :D
Kam na ty blbosti chodíte lidi???

Další odpovědi
Losos

Pokud je otázka vtip pak se směju, jinak pláču ..

anonym

Samozřejmě,že to je pravda.Stejně pravdivá je zpráva,že Japonci chovají koťata v malých,skleněných „teráriích“.Ta během jejich růstu formují jejich těla a výsledkem jsou hranaté kočky.

dagry

Už se to tu jednou probíralo a já jsem psala, že si myslím, že ano. Protože jsem to tak slyšela, ale k jednoznačnému stanovisku jsme tenkrát nedošli.

ten který je

Tomu moc nerozumím.Jakému počtu lidí?Podoben vzhledem?