Terez_ka

Je pravda že muži chtějí jen holky s pěknou postavou ?

Nejlepší odpověď
Matthew

Ne není ! Každý má přeci jenom jiný vkus a já se zrovna o moc vyhublý holky co se denně hlídají aby nesnědli o jedno sousto navíc nezajímám :) Já mám rád když je holka spokojená sama se sebou a je i na co si šáhnout :) Spíš by měla mít zdravý rozum a neřešit pořád kila :)

Další odpovědi
anonym

U mne není,u mne je duše přednější před postavou. Tu postavu si můžeš měnit a změnit,ale duši,duši nikdy nezměníš!

terry

Myslis jako s postavou modelky, a jinak nafoukana a sobecka sebestrednakr…a? Tak to ne.
Ale jaka to vlastne je pekna postava?
Je to hlavne o prvotnich sympatiich.

Alesh

To dá snad rozum. Pro každého to ale znamená něco jiného. Někdo rád „tyčky od plotu“, někdo „věstonické Venuše“. Každý (hetero)chlap to podvědomě cítí, i když třeba tvrdí, že tomu tak není. 😉 Jinak je poměrně zajímavé, že mužské oko sleduje především poměr pas:boky. Má-li žena užší pas a širší boky, pak ji podvědomě vyhodnocuje jako potenciální dobrou rodičku a má tendenci ji oplodňovat. 🙂

david22

Souhlasím s výše uvedenými. Pojem „pěkná postava“ je strašně relativní! Někdo si pod tím představí kypřejší tvary, jiný vyhublou postavu.

huxa

není

led

Je to taká istá pravda ako, že ženy chcú len krásnych mužov.

Krása je všetko? A kam sa podel rozum?

quentos

kdo Vám nakukal tuhle blbost?
dodnes vzpomínám na bezkonkurenčně nejtlustší holku ze třídy na ZŠ a na gymnáziu: obě měly nápadníků, že je musely odmítat.