Avatar uživatele
Terez_ka

Je pravda že muži chtějí jen holky s pěknou postavou ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Matthew

Ne není ! Každý má přeci jenom jiný vkus a já se zrovna o moc vyhublý holky co se denně hlídají aby nesnědli o jedno sousto navíc nezajímám :) Já mám rád když je holka spokojená sama se sebou a je i na co si šáhnout :) Spíš by měla mít zdravý rozum a neřešit pořád kila :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

U mne není,u mne je duše přednější před postavou. Tu postavu si můžeš měnit a změnit,ale duši,duši nikdy nezměníš!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Myslis jako s postavou modelky, a jinak nafoukana a sobecka sebestrednakr…a? Tak to ne.
Ale jaka to vlastne je pekna postava?
Je to hlavne o prvotnich sympatiich.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

To dá snad rozum. Pro každého to ale znamená něco jiného. Někdo rád „tyčky od plotu“, někdo „věstonické Venuše“. Každý (hetero)chlap to podvědomě cítí, i když třeba tvrdí, že tomu tak není. 😉 Jinak je poměrně zajímavé, že mužské oko sleduje především poměr pas:boky. Má-li žena užší pas a širší boky, pak ji podvědomě vyhodnocuje jako potenciální dobrou rodičku a má tendenci ji oplodňovat. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Souhlasím s výše uvedenými. Pojem „pěkná postava“ je strašně relativní! Někdo si pod tím představí kypřejší tvary, jiný vyhublou postavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

není

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je to taká istá pravda ako, že ženy chcú len krásnych mužov.

Krása je všetko? A kam sa podel rozum?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

kdo Vám nakukal tuhle blbost?
dodnes vzpomínám na bezkonkurenčně nejtlustší holku ze třídy na ZŠ a na gymnáziu: obě měly nápadníků, že je musely odmítat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek