Avatar uživatele
baryyk500

je pravda.........

že nalepovaci,umělé nehty ničí ty prave?

Zajímavá 0 před 3764 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Určitě bude hodně záležet na kvalitě použitého lepidla. Znala jsem přepážkovou pracovnici z pojišťovny, která jednou „sundala“ nehty a to, co pod nimi zbylo, vypadalo hrůzostrašně. Mně pod gelovým nehtem praskl nehet na malíčku, a tím jsem s touto parádou skončila. Bolelo to hezky dlouho a ještě i potom to bylo nepříjemné, protože jsem o kdeco tou prasklinou zadrhávala.
Možná jsou lepidla, která vlastní nehty neničí, já na ně nenatrefila. Vyznávám spíše přirozenost, raději drobný detail poupravím, než bych cokoliv nahrazovala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Lepidlo naleptává povrch, neplatí jenom pro nehty, ale všeobecně. Čím častěji si lepíš nehty a odlepuješ, tím je to horší. Stejné je to s parukou, kosmetikou, plastickými operacem a vůbec všemi zásahy do lidského těla. a pod. Za krásu se holt musí platit. Jestli mám nějakou kapalinu v plechovce, v plastové nebo skleněné láhvi, samozřejmě, že pokud nerozeřere nádobu, bude to pořád stejné kapalina.
¨Není důležité jaká jsi podle barvy vlasů, očních stínů, make upu a jiných vymožeností, ale jaká jsi uvnitř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Jo a navíc jsou hnusný…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek