baryyk500

je pravda.........

že nalepovaci,umělé nehty ničí ty prave?

Odpovědi
anonym

Určitě bude hodně záležet na kvalitě použitého lepidla. Znala jsem přepážkovou pracovnici z pojišťovny, která jednou „sundala“ nehty a to, co pod nimi zbylo, vypadalo hrůzostrašně. Mně pod gelovým nehtem praskl nehet na malíčku, a tím jsem s touto parádou skončila. Bolelo to hezky dlouho a ještě i potom to bylo nepříjemné, protože jsem o kdeco tou prasklinou zadrhávala.
Možná jsou lepidla, která vlastní nehty neničí, já na ně nenatrefila. Vyznávám spíše přirozenost, raději drobný detail poupravím, než bych cokoliv nahrazovala.

Kelt

Lepidlo naleptává povrch, neplatí jenom pro nehty, ale všeobecně. Čím častěji si lepíš nehty a odlepuješ, tím je to horší. Stejné je to s parukou, kosmetikou, plastickými operacem a vůbec všemi zásahy do lidského těla. a pod. Za krásu se holt musí platit. Jestli mám nějakou kapalinu v plechovce, v plastové nebo skleněné láhvi, samozřejmě, že pokud nerozeřere nádobu, bude to pořád stejné kapalina.
¨Není důležité jaká jsi podle barvy vlasů, očních stínů, make upu a jiných vymožeností, ale jaká jsi uvnitř.

Krakis

Jo a navíc jsou hnusný…