Kepler

Je pravda, že mrtví prdí do hlíny a že po smrti ještě rostou vousy?

Nejlepší odpověď
cochee

Ty vousy prý už nerostou. Mrtvola, která už nepřijímá tekutiny, přirozeně dehydratuje, pokožka se v důsledku toho stahuje – sesychá a tím vousy popolezou z pokožky ven.

Další odpovědi
gecco

Ano a ano…
😉
Než si kůže všimne, že tělo nežije, pár dnů funguje…
Produkuje maz, rostou vousy..
___
Než si třevní bakteie všimnou, že tělo nežije, par dnů fungují…
Produkují – mimojiné i plyny…
😉
Smiř se s tím, že mozek už ne, ale tvé tělesné pochody se ještě chvíli budou projevovat…
Já s tím smířený su – a nevadí mi to…
😉

hapiky

Vousy po smrti ještě rostou, asi tři dny, ale ty tzv.prdy jsou způsobeny jen zplynováním, způsobené rozkladem těla.

Dochy

Ta kůže už tímto způsobem nemůže fungovat. Nedostává živiny, které by mohla použít na stavbu těch chloupků…

mosoj

Velmi hodnotná otázka. Jen tak dál, ať vidíme jak na tom jsi.