TýnuŠš

Je pravda že mobilní telefony značky xiaomi jsou skoro na stejné úrovni jako iPhone?

Odpovědi
Lamalam

Určitě ano, záleží na definici „skoro stejné úrovně“.

Baromut

Vzhledem k tomu, jakej je iphone na svou cenu shit…rozhodně ano :D

McArthur

Trabant z 80. let a jakýkoliv mercedes po roce 2010 jsou také na stejné úrovni. Když je potřeba, tak svou práci udělají. Dá se to ale opravdu srovnávat? V základních funkcích, tj. telefonování a psaní SMS nebude rozdíl. Rozdíl bude ve funkcích, které dělají „chytrý“ telefon „chytrým“. A tady rozhodně zvítězí Apple se svým iPhone.