Rokio

Je pravda, že loterie je „daň“ pro chudé?

Chudí se tak snaží stát se bohatými, ale většinou se jím nestanou.

Odpovědi
Dochy

S loterií někdo prodává sen a pekelně na tom vydělává ☹
Jo, jsou lidi, který to berou jen jako povyražení, za to platí a jsou si toho vědomi. Proč ne. A pak jsou lidi, co skočej na ty reklamy typu: „jak je super být milionářem“. Ty zpravidla maj sami hluboko do kapsy a to co tam najdou ještě takhle vyhodí oknem.

paul1

Je to takové kupování si naděje. Já dávám pravidelně sportku, tedy ale jen jeden sloupek a už dlouhé roky. Sem tam něco vyhraju, nedávno přes 600 korun, ale jinak jsou výhry menší. Beru to jako zábavu, zkouším štěstí, jak se říká: „Štěstí chodí dokola, někdy sedne na vola“. Jako daň pro chudé bych to nebral.

Drap

Neni to pravda, je to nesmysl

zjentek

Není to pravda. Není pro chudé nýbrž pro ty co normálně pracují a jinak nekradou.

_Bůh_

Loterie je k ničemu.