mrkwosh

Je pravda ze kdyz mame ciste svedomi, tak nas nemuze nikdo nastrasit? podle me je to blbost

Doplňuji:
*zastrasit

Nejlepší odpověď
chudst

Rozhodne vas nezastrasi dotycny tak lehce. Vy mate pevnou pudu pod nohama, takze je na vasi psychice, jak se dokaze vyporadat tlaku. Mate-li ciste svedomi, potrebujete akorat „dobrou hubu, abyste se z toho mohl vykecat a dokazat, ze se dany clovek myli“ nebo to brat s nadhledem a proste ho ignorovat.

Pokud je nekdo psychycky slaby jedinec, pak samozrejme je mozne ho zastrasit daleko snaze, at ma svedomi jakekoliv. Chce to proste si zachovat za vsech okolnosti chladnou hlavu a jen tak nekdo vas nezastrasi :)

Další odpovědi
poa.li

Zastrašit nás může, ale pak je to zcela zjevné přímé vyhrožování. Pokud někdo zastraší někoho s nečistým svědomím, pak je to spíše vydírání.

FOG

Urcite se citite daleko lepe a v pohode a nepodlehnete zastrasovani tak lehce,jako ten,ktery neco schovava,proste provedl a je ve stresu.
Urcite znate ten pocit,kdyz jste neco provedli nekaleho a pak se z toho vyzpovidate,co zodpovite,tak se AVam ulevi a jiz se nemusite stresovat.
Neco jineho je vydirani,to clovek vetsinou podlehne.