suzuki

Je pravda, že dnešní děti umí s tabletem pomalinku dříve, než začnou chodit?

Kam ten svět spěje

Nejlepší odpověď
chachar1922

Víte, ale to dítě je odrazem rodičů. Pokud rodič šoupne tablet dítěti, aby od něj měl klid, tak je něco špatně.

Další odpovědi
redy

To sotva, jedině, že by dítě začalo chodit v pěti.
Nemyslím, že je to špatně, když v šesti ovládaj tablet. Podle mě znamená, že už umí číst. I taková hra není jednoduchá, prostě musí vědět, co co znamená.
Od kamarádky kluk, druhá třída, samé jedničky a tablet prohání.
Stačí hrát fotbal, a i v tom je dost dobrej. 🙂
Takže svět spěje, přesně tam, kam má 🙂

Shef

Hold dnešní svět je na elekronice přímo závislí,je tvz technologicky zdegenerován,jenže to taky záleží na výchově rodičů,většinou dělají to že aby měli klid,tak fuknou děcku tablet nebo dotykový telefon a ono stačí se věnovat tomu dítěti,hrát si s ním,mluvit na něj atd pak at se nediví že dítě je takový jaký je.