javorkovam

Je pravda, že časem se monitor dechu pro děti opotřebuje a přestane fungovat a plnit svůj účel? Děkuji

Slyšela jsem, že destička, na které dítě leží vydrží max na 1 dítě a pak už monitor přestane být spolehlivý a správně fungovat.

Nejlepší odpověď
kropitko

mělo by to vydržet nepřetržitě na 2 roky,,což znamená, že pokud se bude používat rok, tak zvládne ještě jedno dítě určitě, v případě obav bych si nechala přístroj asi kalibrovat, porodnice půjčují i několik let staré přístroje s tím, že projdou jednou za čas kalibrací,,

Další odpovědi
Deli

Ano, tímto se chrání výrobce před tím, že ho budete žalovat, že přístroj po pátém dítěti nezafungoval správně. Skutečná životnost je ale mnohem delší. My jsme na naši dceru měli přístroj asi 6 let starý a byla 5. dítětem, které ho používalo. Stačilo, že se odkulila stranou, a spustil alarm. Každý přístroj je jen přístroj, každý se může rozbít.