Je potřeba vyměnit rozvody u Audi A8 4.2 (benzín), když má najeto 240 tis. km?

Vůz jsem teď koupil, je to r.v. 2004. Doplňující otázka: má tento vůz rozvodový řemen nebo řetěz? Děkuji.

Odpovědi
smutnydrak

no určite byly měněny někde kolem 110 tis kilometru pokud to měl normální člověk před tebou…takže je nejvyšší čas…jinak ti žemen prdne a je motor v háji.....není tam řetěz.....do dává co já vím jedině alfa do 164-rek

janek66

Je tam určitě řemen a doporučuji výměnu a to co nejdřív.Nevíte co má vůz za sebou,kdy byl měněn.A cena výměny řemene je zanedbatelná proti tomu co by se to stálo kdyby řemen praskl.

rosa

Je tam řemen a už to mělo mělo být vyměněno.