JarkaHor

Je potřeba psům po užívání antibiotik dávat taky probiotika ?

Odpovědi
elkon

Proč se nezeptáš veterináře, který tvého psa léčí?

Ametyst

Nějak bych se nebála a rozdrtila pejskovi B-komplex. Dříve, když lautr všechno nebyl byznys, se tyto vitaminy B předepisovaly k antibiotikům. Jsou levné a účinné. Což byl asi důvod je zavrhnout a nahradit něčím dražším.

Vercule

My dáváme našemu psovi vitamíny a kupujeme i ty s probiotickou složkou, takže tak :)

Vikki.vivi

My bereme od vetriscience ty vitamíny Probiotic Everyday – podpora trávení psů. Ony mají ta probiotika a musím říct, že jsme odbourali všechny obtíže s trávením.