tomnowak90

Je podle vás možné, že jsem uvízl v paralerním vesmíru?

Za posledních x měsíců jsem totiž ve své realitě například nepotkal žádného člověka který by podporoval Ukrajinu. Je to divné, protože když člověk zapne televizní zprávy nebo internet, tak bych měl přece potkávat jen lidí co podporují Ukrajinu, ale žádného takového ve své skutečné realitě nemůžu potkat.

Nejlepší odpověď
aliendrone

WOW! Tak to prostě chodí, když vypadneš z mediální zombiebubliny a „nabouráš na realitu“. Spíš se divím, že tě vůbec napadlo se nad hlásanými naprosto zjevnými rozpory pozastavit. To je této realitě dosti cizí, tudíž odpověď může znít: ANO! 😉 😄

Další odpovědi
Mravenec

Tak choď po ulici a ptej se nich. Jak proboha poznáš na kolemjdoucích, že podporují ukrajinu? 💀

Ne každý se chytá mainstreamové masáže Seznamu a Novinek. To platí například pro vládní představitele, kteří svou podporu vyjadřují až nad míru, a za nás, za všechny. 🙏🙏😻😻😻😍😍

Filip84

V absolutní rovině je možné všecko, možná jsi letadlo, nebo chlupaté struhadlo. Theoreticky to možné je.

Tak do toho nečum, ne? Já jsem Goebbelsovu skříňku odnesl do elektro odpadu v roce 2005, a pokud bábě nešteluju na placatém kině program vhodný pro stoleté Spejbly, co jim Helmut schovává věci po baráku, tak ani nevím, že existuje televisní program. U báby, na tom placatém kině, to občas vidím, protože ona k tomu má dálkový telefon, kterým se to placaté kino šteluje (na tom placatém kině není normální štelovací škatulka, jak na telekinetaskopu Tesla, nebo takové to štelovací kolo, jak na telekinetaskopu Šilelis), tak já to, nejprve, různě pomačkám, až se ten krám spustí, pak to dloouho startuje, něco jako elektronkový telekinetaskop, nebo Praga V3S za Uralem, no a potom mačkám jedno tlačítko, až tam naběhne kino vhodné pro stoleté Spejbly, tedy, pro děti, třeba Morozko, Vodou, ohněm a měděnými trubkami, Orel a ovečka nebo nějaký film z Protektorátu. Ona, sice, stejně neví za dvě minuty, co bylo před nimi, ale není nutné jí zbytečně nervovat imperialisticko-kapitalistickou propagandou. Náhodou si něco zapamatuje, zase jí jebne, a pak už s ní nebude vůbec řeč (zatím s ní řeč je: já do ní mluvím, ale ona mi neodpovídá, tedy většinou, na nový rok mi ale řekla dva slova, ale bylo to něco, jako „šli dva medvědi, jeden hnědý, druhý doprava“, takže, vlastně, taky nic).

To samé je s internetem. Já když otevřu prohlížeč, tak je tam čistá stránka. Reklamy blokuju, protože když budu chtít vidět propagandu, pustím si Triumph des Willens, Botostroj, nebo 30 případů soudruha příslušníka mjr. Zemana a mám na rok vystarané. Co je na Ukrajině nevím, nezajímá mne to, stejně se pravdu nedozvím, a hlavně, nic z toho nezměním. A co si o tom kdo myslí, tak to je mi už úplně a komplexně u prdele.

A taky žiju, docela spokojeně.

paul1

To se nedá poznat, ani průzkumy v této otázce nemohou být spolehlivé. Tady je jeden starší, resp. jeden z nejstarších k této otázce.:
Naproti tomu schvalování invaze je trestné:
https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/ukrajina-trestny-cin-podpora-ruska-kyjev-valka.A220226_082­553_domaci_el­k/diskuse#:~:tex­t=Za%20schvalov%C3%A1n%C­3%AD%20rusk%C3%A9%20in­vaze%20hroz%C3­%AD%20a%C5%BE%20t%C5%99i­%20roky,trestn%C3%BD%20%­C4%8Din%2C%20za%20kter%C­3%BD%20hroz%C3%AD%20a%C5­%BE%20t%C5%99%C3%A­Dlet%C3%A9%20v%C4%9Bzen%­C3%AD.

Zdroj: https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/vetsina-cechu-odsuzuje-utok-ruska-a-podporuje-diplomaticke-r/r~caf3271c9­5b111ecabca0cc47ab5f1­22/

aliendrone

paul1>>> Bez ohledu na můj názor ohledně ukrošaškárny (kde jde o všechno možné, ale Ukrajinci samotní jsou až na posledním místě) jsme my Češi MISTŘI v „zákazech schvalování“ (např. útoku 11. září apod.). Ale…

Všiml sis, že kdovíproč, tak čím historicky vzdálenější zákaz, tím dříve přestal platit a nakonec se toto zakazované schvalování stalo HRDINSTVÍM? Schvalování atentátu na následníka trůnu Franze Ferdinanda, pak na zastupujícího říšského protektora…

KDY podle tebe asi dojde na ty současné zákazy? 😉 😁