WinkieSluka

Je podle vás lepší pes nebo kočka??

Proč je lepší a v čem

Nejlepší odpověď
Kepler

Mně by teda nechutnalo ani jedno. Ale bambusáci rádi pejsky.

Další odpovědi
Emefej

Chceš porovnávat neporovnatelné. Na takhle položenou otázku se nedá rozumně odpovědět.

marci1

Za mě pes. Je poslušný, oddaný, věrný a měl by mě pořád rád. 🙂
Podobnáotázka:https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-lepsi-kocka-nebo-pes#discussion

autacek

A co takhle kočkopes?

Jinak, musíš si říct na co lepší? Kočka člověka ke svému životu, až na žrádlo, defakto nepotřebuje. Pes naproti tomu je na lidské smečce závislý. Kočka ti zahradu neohlídá, ani s ní nebude lehké chodit ven na procházku, na zavolání přijde jen když bude mít náladu, rozdílů je však mnohem víc. Vlastně je to naprosto neporovnatelné.

No ale jestli se ptáš, jestli na smetaně, nebo do guláše, tak to je třeba zvolit jinou rubriku.

dubraro

To záleží spíš na člověku, k jakému zvířeti má vztah. Já mám raději kočky.

unicorn_19

Kočka