Avatar uživatele
Filipos120

Je Ostrava opravdu nebezpečné město?

Ahoj ráda bych se přestěhovala za studiem do Ostravy, ale hodně lidí mi říká, že Ostrava je nebezpečná zejména kvůli výskytu početné romské komunity a také prostituce… Co je na tom pravdy? Nerada bych se někoho dotkla osobně bych tam chtěla jet kvůli oboru studia a taky, že je to velký město. Budu ráda za jakýkoliv názor a příspěvek. PS:jsem holka píšu z kamarádoca účtu.

Zajímavá 0 před 1431 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud tě zajímá obor, máš zájem tam o studium, tak nevidím důvod, proč do Ostravy nejezdit. Lidé tam pracují, chodí do školy…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
krcek164

Ahoj, bydlím v Ostravě a myslím, že záleží na části Ostravy… Třeba centrum je podle mě celkem bezpečné, ale přívoz, kde bydlí ona většina Romů (nejsem rasista – jen se vyjadřuji k dotazu) to může hodně nebezpečné (obzvláště pro holku)…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

UTFG:

UTFG používám zejména tehdy, kdy by si hodnocení měl provést sám tazatel na základě veřejně dostupných informací.

Zdroj: https://www.ma­pakriminality­.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nevím, ale je tu dost lidí, co bydlí na prajzské … nechci si to s nima rozházet, takže ti to nebudu vyvracet … ale jedno vím jistě: v každým větším městě je dost cikánů a můžeš dostat přes hubu …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Souhlasím s krckem, určitým částem města, zvláště perifériím, je dobré se vyhnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stunning

Ostravaci radi rikaji, ze technicky je ostrava nejzelenejsi mesto v CR.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování