Filipos120

Je Ostrava opravdu nebezpečné město?

Ahoj ráda bych se přestěhovala za studiem do Ostravy, ale hodně lidí mi říká, že Ostrava je nebezpečná zejména kvůli výskytu početné romské komunity a také prostituce… Co je na tom pravdy? Nerada bych se někoho dotkla osobně bych tam chtěla jet kvůli oboru studia a taky, že je to velký město. Budu ráda za jakýkoliv názor a příspěvek. PS:jsem holka píšu z kamarádoca účtu.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud tě zajímá obor, máš zájem tam o studium, tak nevidím důvod, proč do Ostravy nejezdit. Lidé tam pracují, chodí do školy…

Další odpovědi
krcek164

Ahoj, bydlím v Ostravě a myslím, že záleží na části Ostravy… Třeba centrum je podle mě celkem bezpečné, ale přívoz, kde bydlí ona většina Romů (nejsem rasista – jen se vyjadřuji k dotazu) to může hodně nebezpečné (obzvláště pro holku)…

Edison

UTFG:

UTFG používám zejména tehdy, kdy by si hodnocení měl provést sám tazatel na základě veřejně dostupných informací.

Zdroj: https://www.ma­pakriminality­.cz/

Mc Merkurion

… nevím, ale je tu dost lidí, co bydlí na prajzské … nechci si to s nima rozházet, takže ti to nebudu vyvracet … ale jedno vím jistě: v každým větším městě je dost cikánů a můžeš dostat přes hubu …

Kepler

Souhlasím s krckem, určitým částem města, zvláště perifériím, je dobré se vyhnout.

stunning

Ostravaci radi rikaji, ze technicky je ostrava nejzelenejsi mesto v CR.