daran

Je oční operace bezpečná bez nějakých rizik?

Nejlepší odpověď
cochee

Žádná operace není bez rizik. Možná tak početní operace v cvičebnici, ale i tam je riziko špatné známky při chybném provedení operace ;)

Další odpovědi
Kelt

Asi si představuješ, že nějaká věc, nejenom operace je bezpečná, že neexistují rizika, že se výsledek musí podařit na 100 %. Ale jakou máš jistotu, že dojede bezpečně auto, vlak do cíle? Je to 100 %.? Jakou máš jistotu, že se neřízneš při krájení chleba, zeleniny? Je to 100 %? Není. Operaci provádí člověk s pomocí přístrojů, Je člověk vždy v pohodě, nemůže se stát něco nějakému přístroji? Takovou jistotu Ti neposkytne nikdo, náhoda se může objevit vždy. I sebedokonalejší bezpečnostní systém může selhat. Poraď se asi v této problematice s ošetřujícím lékařem ať víš, co tě čeká a zda bys byl ochoten přijmout i variantu, že se může objevit i problém.

Jádrohlod

Hmmm , tak ony jsou operace bez rizik? A které ? Ona i odložená operace může být různě velké riziko.

badisko

Vzdy je riziko.. ze vzniknou nejake komplikace …