L_85

Je nutné opětovně platit za aplikaci na GooglePlay při jejím nechtěném odinstalování???

Je v historii účtu (emailu) uloženo, že jsem jíž aplikaci jednou zakoupil?

Odpovědi
Dochy

Ne
Ano (Jsem si téměř jist)

cochee

Já jsem nedávno dělal neteři na tabletu update systému, což zahrnovalo i celkový reset, takže jsem musel obnovit aplikace, které samozřejmě zmizly. Po přihlášení do GP se mi objevil seznam aplikací, které už jakože mám, takže jsem si nemusel dělat jejich seznam před resetem (ani jsem ho neměl) a mám pocit, že jednu nebo dvě hry jí švagrová (tedy její mamka) koupila. Normálně jsem je znovu stáhl bez placení.